Děkujeme za podporu!

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za to, jak jste při nás stáli během celé pandemie a využívali náš rozvoz. Bez Vás bychom byli ztracení! Jelikož nás po otevření navštěvujete v tak hojném počtu, za což děkujeme, jsme nucení náš rozvoz ukončit. I tak nemusíte smutnit! Jak už spoustu z Vás ví, navázali jsme spolupráci s firmou Wolt a můžete si tak přes jejich aplikaci objednat naše Mexico až k Vám domů! Jsme rádi, že Vás máme!

Vítejte u Pancho´s !

Mexická Restaurace Pancho´s působí v Plzni na Slovanech už 7.rokem. Na své si u nás přijdou jak milovníci typické mexické kuchyně, tak i hosté milující vegetariánská jídla. Rovněž strávníci s alergií na lepek si u nás vyberou.

Pojďte dál, a ještě než se dostaneme k jídlu samotnému, rozhlédněte se a nechte se vtáhnout do atmosféry pravé mexické haciendy. Hlavní prostory restaurace Pancho´s pojmou 70 osob, Aztécká jeskyně ve sklepních prostorách podniku pak 40.

I náš nápojový lístek Vám dává možnost pokračovat v gastronomické exkurzi po Mexiku a kromě čepovaných piv z pivovaru Bernard můžete ochutnat z neustále rozšiřované a obměňované nabídky mexických lahvových piv.

K Mexiku neodmyslitelně patří i tequila – tu máme zastoupenou téměř dvacítkou tequil pěti nejlepších výrobců a neustále se snažíme naše portfolio rozšiřovat o tequily, které rozhodně stojí za ochutnání.

Buďte ve spojení